Fotoğraf Çekin WhatsAround’a Yükleyin Para Kazanın

by:

İnternet

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok kişi sosyal medyada fotoğraf, video, yazı paylaşarak geçiriyor. İnternette 3 ile 12 saat arasında boş bir zaman geçirmek yerine, cep telefonunu kullanarak fotoğraf çekin ve WhatsAround’a yükleyerek para kazanabilirsiniz.

Para kazanmak için birçok mobil uygulama vardır ancak en önemli şey güvenilir olmalarıdır. WhatsAround uluslararası ve güvenilir uygulamalar arasında yer alıyor. Yurtdışında yüksek rağbet gören uygulama Türkiye’de de kullanılmaya başlandı. Paylaştığınız fotoğrafları sadece takipçileriniz tarafından değil, tüm kullanıcılar ve sizinle aynı konumu kullanan herkes görebilir.

WhatsAround Nerden İndirebilirim?

Google Play Store ve App Store markete girerek WhatsAround uygulamasını cep telefonunuza indirerek Android ve İOS işletim sistemi tabanlı tüm mobil cihazlarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Play Store’de 500 binden fazla kişi, App Store’de 750 binden fazla kişi uygulamayı indirdi.

WhatsAround Uygulamasını Kullanarak Para Kazanın

Dünya genelinde uygulamayı kullanan kullanıcılar cep telefonlarıyla çektikleri fotoğrafı uygulamaya yükleyerek para kazanabiliyor. Diğer kullanıcılar fotoğraflarınıza yorum ve beğeni yapar. Bu durumda sizin para kazanma şansınız artar.

Uygulamaya yüklediğiniz fotoğraflar, kullandığınız cep telefonu ile çekilmesi şartı bulunuyor. Profesyonel veya dijital fotoğraf makinesi kullanarak çektiğiniz fotoğrafları, telefonun galerisine attıktan sonra uygulamaya yüklemenize izin vermiyor.

WhatsAround İle Para Kazanma Taktikleri

Para kazanmak için yapmanız gereken tek şey, cep telefonuyla fotoğraf çekip uygulamaya yüklemek. Düzenlenen yarışmalara katılarak fotoğrafınız ilk ona girdiği takdirde 150 TL ile 1.000 TL arasında ödül kazanabilirsiniz.

Uygulamayı cep telefonuna ilk yükleyen kişiler hoş geldin, kullanıcı adı, profil fotoğrafı, 50 çekimi oyla ve diğer görevleri yaparak shotcoin kazanabilirsiniz.

Ödeme Nasıl Alınır?

Kazandığınız shotcoinleri iki farklı şekilde harcayabilirsiniz. Etherum sanal para ödeme sistemini kullanarak nakit paraya çevirebilirsiniz. Türkiye’deki BTC ve koineks sanal para ödeme sistemleri sayesinde parayı çekebilirsiniz. İkinci ödeme şekli ise, fotoğraf yükleyerek kazandığınız para 1.000 $ ulaştığı anda, para çekebilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan,

Market bölümü, shop around, bitcoin, Amazon, App Store, Google Play Store, dükkan ve kafelerde harcayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir