ZTE Watch GT ve LiveBuds SE tanıtıldı

by:

Teknoloji

ZTE, bugün erken saatlerde Çin’de S30 serisi telefonlarının ilk çıkışını gördüğümüz bir lansman etkinliği düzenledi . Bunların yanı sıra ZTE, Watch GT akıllı saatini ve LiveBuds SE adlı yeni bir çift TWS kulaklığını duyurdu.

ZTE GT İzle

Watch GT, geleneksel bir yuvarlak saat kasası ve 1,2 inç AMOLED ekranla birlikte gelir. Hafif alüminyum alaşımlı yapı, Watch GT’nin yalnızca 30 gram ağırlığındaki teraziyi eğmesine yardımcı olur. Kasa, fırçalanmış bir görünüme sahipken, silikon saat kayışları siyah, gri, turuncu, sarı ve mavi renklerde geliyor.

Watch GT, kalp atış hızınızın yanı sıra kandaki oksijen seviyelerini, uykunuzu ve stresi takip edebilir. Dahili GPS ve 5ATM su yalıtımı vardır, böylece yüzme seanslarınızı bile takip edebilirsiniz – desteklenen 16 spor modundan biri. ZTE, sahada oynadığınız pozisyonları gerçek zamanlı olarak takip edebilen ve ayrıca sahadaki en aktif alanlarınızın bir ısı haritasını veren futbol moduna özel bir dokunuş ekledi.

Diğer özellikler arasında bildirim yönetimi, uzaktan fotoğraf çekimi, müzik kontrolleri ve tarzınıza uyacak çok sayıda saat yüzü bulunur. ZTE, normal kullanımda 15 gün ve güç tasarrufu modunda 23 güne kadar pil ömrü vaat ediyor.

ZTE Watch GT, Çin’de 599 CNY’ye (90 $) perakende satış yapacak. Uluslararası mevcudiyet ayrıntılı değildi.

ZTE LiveBuds SE

LiveBuds SE, kulak içi tasarıma ve uzun gövdelere sahiptir. Siyah ve beyaz renklerde gelirler ve oval bir şarj çantasına sahiptirler. Hafif tasarım, onları hafif yağmur ve tere karşı koruyan bir IPX4 derecesi ile tamamlanmaktadır.

ZTE, çağrı gürültüsü azaltma getiriyor ve normal kullanımda bir haftaya kadar pil ömrü vaat ediyor. LiveBuds SE, Çin’de 149 CNY’ye (23 $) satılacak.

Comments are closed.